Залишок бланків виготовлених з урахуванням постанови Кабінету Міністрів №46 фактично вичерпаний

3 березня, у Комітет Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури під час круглого столу на тему «Обов’язковий технічний контроль колісних транспортних засобів в Україні: проблемні питання та шляхи їх вирішення», Асоціація «Безпеки Експлуатації транспорту» та учасники заходу обговорили проблемне питання щодо скасування постанови Кабінет Міністрів України від 23.01.2019 №46 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», у зв’язку з чим у суб’єктів господарювання що надають послуги з перевірки технічного стану транспортних засобів, виникла низка проблемних питань.

Зокрема, зазначена Постанова встановлювала:

  • єдині вимоги щодо підтвердження компетентності випробувальної лабораторії стосовно перевірки технічного стану транспортних засобів;
  • зміни до вимог щодо внесення інформації до бази даних про результати обов’язкового технічного контролю транспортних засобів;
  • зміни до порядку моніторингу результатів ОТК;
  • новий зразок форми протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу.

Скасованою постановою визначалось і ряд інших вимог, направлених на створення єдиних і прозорих умов діяльності ринку, посилення контролю з боку державних органів за якістю надання послуг суб’єктами ОТК та дотриманням ними законності.

Залишок бланків виготовлених з урахуванням постанови Кабінету Міністрів №46 фактично вичерпаний, а їх замовлення і виготовлення за старим зразком займе щонайменше місяць часу. Зауважимо, що в України суб’єктами ОТК проводиться близько 50 тис. техоглядів щомісяця.

Така ситуація понесе за собою подальші негативні наслідки у сфері надання послуг при перевезенні пасажирів та вантажів, що викличе невдоволення не тільки суб’єктів ОТК, а й широких верств населення.

Інші новини

Залишити коментарYour email address will not be published.