Асоціація «Безпеки Експлуатації Транспорту» візьме участь у робочій групі в Міністерство інфраструктури України

Асоціація «Безпеки Експлуатації Транспорту» (АБЕТ) візьме участь у робочій групі в Міністерство інфраструктури України, про що АБЕТ вже направила відповідний лист до відомства.

Зокрема у листі йдеться: «З метою забезпечення високих результатів робочої групи шляхом ефективної взаємодії із галузевими об’єднаннями та учасниками ринку пропонуємо включити до її складу від Асоціації «Безпеки Експлуатації Транспорту» президента Асоціації.»

АБЕТ пропонує учасникам ринку суб’єктів ОТК та іншим зацікавленим сторонам надавати у коментарях по даного посту свої пропозиції, які після опрацювання можна буде винести на обговорення робочої групи в МІУ.

Очікується, що участь у робочій групі щодо обговорення питань з удосконалення системи експлуатації транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, візьмуть народні депутати України, представники Центральних органів влади, суб’єктів обов’язкового технічного контролю, громадських організацій та асоціацій, які опікуються питанням обов’язкового технічного контролю колісних транспортних засобів.

Нагадаємо, 10 березня Міністерство інфраструктури України оголосило про створення робочої група з питань удосконалення системи експлуатації транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію. Заявки на участь в ній приймали до 13 березня.

Інші новини

Залишити коментарYour email address will not be published.